Značka:Muuto
Kolekcia:The Dots
Dostupnosť:Na objednávku
od 29,00 €
bez DPH: 24,17 €
Ikonické vešiaky The Dots z dubového, jaseňového a orechového dreva navrhol pre značku Muuto nórsky dizajnér Lars Tornøe.

The Dots sú ikonické funkčné drevené háčiky s hladkými obrúsenými hranami, predávajú sa samostatne (štyri veľkosti) alebo v sérii po päť kusov z olejovaného dubového, orechového (prírodná farba dreva), alebo z jaseňového dreva (farebné háčiky). Je iba na na vás a na vašej fantázii, ako si ich usporiadate na stene – možno vám bude stačiť len pár, možno sa rozhodnete vytvoriť z nich na stene obrazce, ktoré budú okrem svojho funkčného využitia na zavesenie kabátov a vecí slúžiť aj ako neprehliadnuteľné doplnky – šperky vašich priestorov. Sú praktické, hravé a majú veľmi pozitívny dizajn. Farebná rôznorodosť ich robí vhodnými  do detskej izby, kúpeľne, na chodbu či do kancelárie. Priemery dostupných háčikov The Dots sú: 17 cm, 13, 9 cm a 6,5 cm. 

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  dub/jaseň/orech
Ø: 13 cm
 
O dizajnérovi:
Lars Tornøe

Lars Tornøe je majiteľom niekoľkých významných ocenení za dizajn - ako napr. Dizajnér roka v Nórsku alebo Award for Design Excellence. Jeho práce boli prezentované na radě medzinárodných výstav a kolekcie vešiačikov The Dots, ktoré navrhol pre Muuto sú súčasťou stálej expozície dánskeho centra dizajnu (Danish Design Centre).

... ČÍTAŤ VIAC
THE DOTS vešiak Ø13, black
THE DOTS vešiak Ø13, dark grey
THE DOTS vešiak Ø13, grey
THE DOTS vešiak Ø13, white
THE DOTS vešiak Ø13, mustard
THE DOTS vešiak Ø13, burgundy
THE DOTS vešiak Ø13, taupe
THE DOTS vešiak Ø13, dark green
THE DOTS vešiak Ø13, petroleum
THE DOTS vešiak Ø13, dusty green
THE DOTS vešiak Ø13, midnight blue
THE DOTS vešiak Ø13, pale blue
THE DOTS vešiak Ø13, ash
THE DOTS vešiak Ø13, oak
THE DOTS vešiak Ø13 špinavo biela
THE DOTS vešiak Ø13, walnut