Značka:Muuto
Dostupnosť:Na objednávku
95,00 €
bez DPH: 79,17 €
Set piatich ikonických vešiakov The Dots Metal z mosadze, hliníka a ocele navrhol pre značku Muuto nórsky dizajnér Lars Tornøe.

The Dots Metal sú ďaľším prírastkom k pôvodným dreveným vešiakom. Ich kovová verzia je však o niečo menšia. Predávajú sa v troch veľkostiach – veľký háčik s priemerom 5 cm, stredný s priemerom 3,9 cm a najmenší háčik s priemerom 2,7 cm. Zatiaľ čo drevené háčiky v rôznych farebných kombináciách sa hodia skôr do svetlých otvorených priestorov, ich kovové prevedenie nádherne vynikne na tmavých stenách chodieb, šatní, kúpeľní, ale aj v administratívnych priestoroch. Samozrejme, fantázii sa medze nekladú, kombinovať preto môžete na stenách aj kovové háčiky s tými drevenými.

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  hliník/ oceľ/ mosadz 
1ks L  Ø: 5 cm
1ks M Ø: 3,9 cm
3ks S Ø: 2,7 cm
 
O dizajnérovi:
Lars Tornøe

Lars Tornøe je majiteľom niekoľkých významných ocenení za dizajn - ako napr. Dizajnér roka v Nórsku alebo Award for Design Excellence. Jeho práce boli prezentované na radě medzinárodných výstav a kolekcie vešiačikov The Dots, ktoré navrhol pre Muuto sú súčasťou stálej expozície dánskeho centra dizajnu (Danish Design Centre).

... ČÍTAŤ VIAC
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, brass
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, black
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, aluminium
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, umber
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, pale blue
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, taupe
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, dark green
THE DOTS METAL set vešiakov, 5 ks, rose