Značka:Muuto
Kolekcia:The Dots
Dostupnosť:Na objednávku
od 115,00 €
bez DPH: 95,83 €
Set piatich kusov ikonických vešiakov The Dots z dubového, jaseňového a orechového dreva navrhol pre značku Muuto nórsky dizajnér Lars Tornøe.

The Dots sú ikonické funkčné drevené háčiky s hladkými obrúsenými hranami, predávajú sa samostatne (štyri veľkosti) alebo v sérii po päť kusov z olejovaného dubového, orechového (prírodná farba dreva), alebo z jaseňového dreva (farebné háčiky). Je iba na na vás a na vašej fantázii, ako si ich usporiadate na stene – možno vám bude stačiť len pár, možno sa rozhodnete vytvoriť z nich na stene obrazce, ktoré budú okrem svojho funkčného využitia na zavesenie kabátov a vecí slúžiť aj ako neprehliadnuteľné doplnky – šperky vašich priestorov. Sú praktické, hravé a majú veľmi pozitívny dizajn. Farebná rôznorodosť ich robí vhodnými  do detskej izby, kúpeľne, na chodbu či do kancelárie. Priemery dostupných háčikov The Dots sú: 17 cm, 13, 9 cm a 6,5 cm. V sete piatich kusov sa predávajú háčiky 1x 17 cm, 1x 13 cm, 3x 9 cm

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  dub/ orech/ jaseň
1ks L  Ø: 17 cm
1ks M Ø: 13 cm
3ks S Ø: 9 cm
 
O dizajnérovi:
Lars Tornøe

Lars Tornøe je majiteľom niekoľkých významných ocenení za dizajn - ako napr. Dizajnér roka v Nórsku alebo Award for Design Excellence. Jeho práce boli prezentované na radě medzinárodných výstav a kolekcie vešiačikov The Dots, ktoré navrhol pre Muuto sú súčasťou stálej expozície dánskeho centra dizajnu (Danish Design Centre).

... ČÍTAŤ VIAC
THE DOTS set vešiakov, 5 ks, oak
THE DOTS set vešiakov, 5 ks, white
THE DOTS set vešiakov, 5 ks, grey
THE DOTS set vešiakov, 5 ks, black