Značka:Muuto
Kolekcia:Restore
Dostupnosť:Na objednávku
79,00 €
bez DPH: 65,83 €
Štýlový kôš na časopisy z recylovaných PET fliaš z kolekcie Restore od fískeho dizajnéra Mika Tolvanena pre dánsku značku Muuto.

Ako už samotný názov koša prezrádza - Restore je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Koše z kolekcie sú určené na uskladnenie vecí, ktoré sa vám bezprizorne povaľujú po izbách či kancelárii. Konkrétne TRAY je vďaka svojmu rozmeru ideálny na papiere,časopisy a iné dokumenty, kľudne však aj na hračky, či bielizeň. Je príjemný na dotyk, predáva sa v 6-tich farebných prevedeniach. Je to výnimočný doplnok, ktorý sa hodí do akéhokoľvek priestoru.  Vďaka výrobe pri vysokej teplote drží svoj tvar pevný. 

Farba:   
Materiál:  PET, filc
Výška: 12 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 31 cm
 
O dizajnérovi:
Mika Tolvanen

Mika Tolvanen je renomovaný fínsky dizajnér, ktorý začal svoju vlastnú prax po ukončení vysokoškolského štúdia na Royal College of Art v roku 2001. Tolvanen navrhuje výrobky pre obytné či verejné použitie zo svojho ateliéru na ostrove Lauttasaari vo Fínsku. Jeho cieľom nie je len navrhovať výrobky, ale skôr hľadať príležitosti podnetné pre tvorbu nového dizajnu. To, čo skutočne definuje objekty, je to, ako ich používame, nie to, ako vyzeraj…... ČÍTAŤ VIAC

kôš RESTORE TRAY black
kôš RESTORE TRAY black melange
kôš RESTORE TRAY grey melange
kôš RESTORE TRAY dusty green
kôš RESTORE TRAY midnight blue