Značka:Muuto
Kolekcia:Restore
Dostupnosť:Na objednávku
109,00 €
bez DPH: 90,83 €
Štýlový okrúhly kôš z recylovaných PET fliaš z kolekcie Restore od fískeho dizajnéra Mika Tolvanena pre dánsku značku Muuto.

Ako už samotný názov kolekcie prezrádza - Restore koše a podnosy sú vyrobené z recyklovaných PET fliaš. Určené sú na uskladnenie vecí, ktoré sa vám bezprizorne povaľujú po izbách či kancelárii – od bielizne až po časopisy či detské hračky a dokumenty. Vďaka filcovému povrchu sú príjemné na dotyk, predávajú sa v rôznych farebných prevedeniach. Je to výnimočný doplnok, ktorý sa hodí do akéhokoľvek priestoru.  Pre výrobu pri vysokej teplote držia svoj tvar pevný. 

Farba:   
Materiál:  PET, filc
Výška: 23 cm
Ø: 51 cm
 
O dizajnérovi:
Mika Tolvanen

Mika Tolvanen je renomovaný fínsky dizajnér, ktorý začal svoju vlastnú prax po ukončení vysokoškolského štúdia na Royal College of Art v roku 2001. Tolvanen navrhuje výrobky pre obytné či verejné použitie zo svojho ateliéru na ostrove Lauttasaari vo Fínsku. Jeho cieľom nie je len navrhovať výrobky, ale skôr hľadať príležitosti podnetné pre tvorbu nového dizajnu. To, čo skutočne definuje objekty, je to, ako ich používame, nie to, ako vyzeraj…... ČÍTAŤ VIAC

kôš RESTORE ROUND black
kôš RESTORE ROUND black melange
kôš RESTORE ROUND grey melange
kôš RESTORE ROUND dusty green
kôš RESTORE ROUND midnight blue