Značka:Muuto
Dostupnosť:Na objednávku
699,00 €
bez DPH: 582,50 €
Multifunkčnú závesnú lampu Uder the Bell s priemerom 82 cm navrhlo pre značku Muuto dizajnérske duo Iskos-Berlin.

Závesná lampa Under the Bell dostupná vo väčšom i menšom prevedení je multifunkčná lampa s moderným, nadčasovým škandinávskym dizajnom. Nielenže svojou konštrukciou dobre rozsvieti miestnosť, zlepšuje aj jej akustiku, pretože pohlcuje zvuk. Tienidlo lampy je vyrobené z recyklovaného plastu, ktorý je pri vysokej teplote dobre tvarovateľný. K dispozícii je v čiernom, šedom a bielom prevedení, pričom sa hodí do veľkých otvorených priestorov knižníc a hotelov, ale aj do vašej obývačky. S knihou v ruke sa pod lampou Under the Bell budete vždy cítiť výnimočne. 

Farba: 3 farebné prevedenia
Materiál:  PET
Výška: 46 cm
Rozmer (Ø):  82 cm
Kábel: 5 m
Zdroj: E27, max 30W, LED max 18W
Žiarovka: nie je súčasťou balenia
Ružica: súčasťou balenia
Stmievateľné: áno
 
O dizajnérovi:
Iskos-Berlin

Iskos-Berlin je dánske dizajnérske štúdio so sídlom v Kodani, ktoré v roku 2010 založili dizajnéri Boris Berlin a Aleksej Iskos. Studio sa zameriava na návrhy nábytku, produktového a grafického dizajnu.

Boris Berlin (*1953 St. Petersburg, Rusko) a Aleksej Iskos (*1965 Charkov, Ukrajina) sa spoznali už o mnoho rokov skôr, keď po 11 rokov spolupracovali v dánskom štúdiu Komplot Design, ktoré Boris v roku 1987 spoluzaložil a Aleksej tu pracoval ako asistent. Pretože obaja…... ČÍTAŤ VIAC

svietidlo UNDER THE BELL Ø 82 black
svietidlo UNDER THE BELL Ø 82 grey
svietidlo UNDER THE BELL Ø 82 white melange