Značka:HAY
Kolekcia:SOFT EDGE
Dostupnosť:Na objednávku
315,00 €
bez DPH: 262,50 €

Stoličky série Soft Edge sú vďaka svojmu dôkladne premyslenému vzhľadu skvelým príkladom pre poctivý a jednoduchý dizajn. Celá kolekcia pochádza z dielne Iskos Berlin, ktorá pre svoj návrh sofistikovane použila ako charakteristický prvok sofistikovane ohýbaný dielec sedáku a chrbtovej opierky. Stoličky zo série Soft Edge je možné dodať vo viacerých výškach s rôznym prevedením podnoží sedákov a opierok. V závislosti od vyhotovenia dokonalé zapadnú do klasických, modernejších, ale aj industriálnych priestorov. Okrem širokej variability disponujú nízkou hmotnosťou a sú stohovateľné. K dispozícii je okrem dýhy aj široká škála čalúnenia sedáku. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte. *ceny sa líšia v závislosti od vyhotovenia podnože a cenovej kategórie látky či kože.

Farba:  rôzne farebné prevedenia
Materiál:  dub - masív/kov, nerez/dýha
Výška: 75 cm
Šírka:  39 cm
Hĺbka: 39 cm
Výška sedu: 75 cm
 
O dizajnérovi:
Iskos-Berlin

Iskos-Berlin je dánske dizajnérske štúdio so sídlom v Kodani, ktoré v roku 2010 založili dizajnéri Boris Berlin a Aleksej Iskos. Studio sa zameriava na návrhy nábytku, produktového a grafického dizajnu.

Boris Berlin (*1953 St. Petersburg, Rusko) a Aleksej Iskos (*1965 Charkov, Ukrajina) sa spoznali už o mnoho rokov skôr, keď po 11 rokov spolupracovali v dánskom štúdiu Komplot Design, ktoré Boris v roku 1987 spoluzaložil a Aleksej tu pracoval ako asistent. Pretože obaja…... ČÍTAŤ VIAC