Značka:Muuto
Kolekcia:Fiber
Dostupnosť:Na objednávku
od 429,00 €
bez DPH: 357,50 €

Vďaka svojmu komfortu a odľahčenému dizajnu je kreslo Fiber Lounge Chair ako stvorené na relax. Okrem toho má nenápadný harmonický výzor a je skvelým doplnením kolekcie Fiber z dizajnérskej dielne Iskos-Berlin. Kreslo je vyrobené z kompozitu plastu a až z 25% podielu borovicových drevených vlákien. Vďaka tejto inovatívnej zmesi materiálov má matný textúrovaný povrch, ktorý má unikátny zjav a navyše je aj veľmi príjemný na dotyk. Dizajn je starostlivo navrhnutý, aby bolo kreslo nielen krásne navonok, ale hlavne aby poskytovalo čo najväčšie pohodlie. Fiber Lounge Chair je dodávané v plastovej, alebo čalúnenej verzii.

K dispozícii je široká škála čalúnenia. V prípade záujmu o iné farebné prevedenia nás, prosím, kontaktujte.

*ceny sa líšia v závislosti od cenovej kategórie látky a kože

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  oceľ, plast/čalúnenie
Výška: 74.4 cm
Šírka:  60 cm
Hĺbka: 69 cm
Výška sedu: 38 cm
 
O dizajnérovi:
Iskos-Berlin

Iskos-Berlin je dánske dizajnérske štúdio so sídlom v Kodani, ktoré v roku 2010 založili dizajnéri Boris Berlin a Aleksej Iskos. Studio sa zameriava na návrhy nábytku, produktového a grafického dizajnu.

Boris Berlin (*1953 St. Petersburg, Rusko) a Aleksej Iskos (*1965 Charkov, Ukrajina) sa spoznali už o mnoho rokov skôr, keď po 11 rokov spolupracovali v dánskom štúdiu Komplot Design, ktoré Boris v roku 1987 spoluzaložil a Aleksej tu pracoval ako asistent. Pretože obaja…... ČÍTAŤ VIAC

FIBER LOUNGE CHAIR, white
FIBER LOUNGE CHAIR, black/ochre
FIBER LOUNGE CHAIR, dusty green
FIBER LOUNGE CHAIR, grey
FIBER LOUNGE CHAIR, black
FIBER LOUNGE CHAIR, Remix 133
FIBER LOUNGE CHAIR, Steelcut Trio 236
FIBER LOUNGE CHAIR, Divina 154
FIBER LOUNGE CHAIR, leather Refine cognac