Značka:Muuto
Kolekcia:Fiber
Dostupnosť:Na objednávku
od 469,00 €
bez DPH: 390,83 €

Vďaka svojmu komfortu a odľahčenému dizajnu je kreslo Fiber Lounge Chair ako stvorené na relax. Okrem toho má nenápadný harmonický výzor a je skvelým doplnením kolekcie Fiber z dizajnérskej dielne Iskos-Berlin. Kreslo je vyrobené z kompozitu plastu a až z 25% podielu borovicových drevených vlákien. Vďaka tejto inovatívnej zmesi materiálov má matný textúrovaný povrch, ktorý má unikátny zjav a navyše je aj veľmi príjemný na dotyk. Dizajn je starostlivo navrhnutý, aby bolo kreslo nielen krásne navonok, ale hlavne aby poskytovalo čo najväčšie pohodlie. Fiber Lounge Chair je dodávané v plastovej, alebo čalúnenej verzii.

K dispozícii je široká škála čalúnenia. V prípade záujmu o iné farebné prevedenia nás, prosím, kontaktujte.

*ceny sa líšia v závislosti od cenovej kategórie látky a kože

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  oceľ, plast/čalúnenie
Výška: 74.4 cm
Šírka:  60 cm
Hĺbka: 69 cm
Výška sedu: 38 cm
 
O dizajnérovi:
Iskos-Berlin

Iskos-Berlin je dánske dizajnérske štúdio so sídlom v Kodani, ktoré v roku 2010 založili dizajnéri Boris Berlin a Aleksej Iskos. Studio sa zameriava na návrhy nábytku, produktového a grafického dizajnu.

Boris Berlin (*1953 St. Petersburg, Rusko) a Aleksej Iskos (*1965 Charkov, Ukrajina) sa spoznali už o mnoho rokov skôr, keď po 11 rokov spolupracovali v dánskom štúdiu Komplot Design, ktoré Boris v roku 1987 spoluzaložil a Aleksej tu pracoval ako asistent. Pretože obaja…... ČÍTAŤ VIAC

FIBER LOUNGE CHAIR, white/natural white
FIBER LOUNGE CHAIR, anthracite black/ochre
FIBER LOUNGE CHAIR, dusty green
FIBER LOUNGE CHAIR, grey
FIBER LOUNGE CHAIR, anthr. black/black
FIBER LOUNGE CHAIR, Remix 133
FIBER LOUNGE CHAIR, Steelcut Trio 236
FIBER LOUNGE CHAIR, Divina 154
FIBER LOUNGE CHAIR, leather Refine cognac