Ferm Living

Ferm Living je dánska značka zaoberajúca sa produkciou nábytku a doplnkov. Dizajn od Ferm Living je typický jednoduchou estetikou s výraznými grafickými prvkami. Značku Ferm Living založila v roku 2005 dizajnérka Trine Andersen. Firma začala pôvodne ako grafické štúdio, pole pôsobnosti sa však rýchlo rozšírilo do oblasti interiérového dizajnu, keď bola v roku 2006 predstavená prvá kolekcia tapiet.

Značka Ferm Living vyrába produkty prevažne z tradičných materiálov. Tam, kde je to možné, preferuje udržateľné či organické materiály akými sú napríkad: organická bavlna, recyklovaný papier, koža, drevo, porcelán a kov. Okrem nábytků a doplnkov do bytu sa veľkej popularite tešia tapety z ich ponuky.

Medzi naše bestsellery patrí tiež ich rozsiahla kolekcia kvetináčov Plant Box. Nadčasové a elegantné kochlíky značka vyrába v niekoľkých prevedeniach a farbách. Sú z odolného kovu a kvalitnej povrchovej úprave. Vďaka rôznemu dostupnému príslušenstvu sa z nich okrem využitia pre živé rastliny rýchlo stávajú objekty s pridanou funkciou.

V portfóliu značky Ferm taktiež nájdete širokú ponuku detského nábytku a doplnkov, tapiet či textílii pre najmenších.

Všetky dostupné produkty značky FERM nájdete na: www.fermliving.com