Značka:Menu
Dostupnosť:Na objednávku
od 340,00 €
bez DPH: 283,33 €

Multifunkčná kolekcia stoličiek Co Chair vznikla v spolupráci The Office Group a Norm Architects. Prispôsobí sa každému štýlu interiéru, či už v domácom, alebo verejnom priesore, ako sú kancelárie, či konferenčné miestnosti. Vďaka znalostiam The Office Group o potrebách na pracovisku, Co Chair kombinuje ľahkosť, minimalizmus a eleganciu s extrémnym pohodlím. Norm Architects zase vniesli do dizajnu svoju formu, estetiku a dômyselný výber materiálov, vďaka ktorým stolička pôsobí útulne a jednoducho. Výhodou je aj možnosť stohovania a to až do 15 kusov. Stolička vyniká širokým operadlom z dubovej dyhy, s možnosťou 3 rôznych povrchových úprav, ktoré vďaka miernemu sklonu poskytuje maximálny komfort pri sedení. Samozrejmosťou je aj pevná oceľová konštrukcia, poskytujúca stabilitu a odolnosť, no a v neposlednom rade rozmanitosť pri výbere čalúnenia sedáka, vďaka čomu si stoličku prispôsobíte podľa Vašich predstáv.

K dispozícii je okrem čiernej podnoži aj chrómová. Na výber je tiež široká škála čalúnenia. V prípade záujmu o iné farebné prevedenia nás, prosím, kontaktujte.

*ceny sa líšia v závislosti od cenovej kategórie látky a kože

Farba:  rôzne prevedenia  
Materiál:  oceľ, dub, čalúnenie
Výška: 80 cm
Šírka:  52 cm
Hĺbka: 50,5 cm
Výška sedu: 45 cm
 
O dizajnérovi:
Norm Architects

Spoločnosť Norm Architects, založená v Kodani v roku 2008 Jonasom Bjerre-Poulsenom a Kasperom Rønnom, sa špecializuje na rezidenčnú architektúru, komerčné interiéry, priemyselný dizajn, fotografiu a umenie. Názov, Norm Architects, odráža dôraz skupiny na dôležitosť čerpania inšpirácie z noriem a tradícií v rámci architektúry a dizajnu - najmä škandinávskych princípov dizajnu nadčasovej estetiky, prírodných materiálov a…... ČÍTAŤ VIAC

CO CHAIR stolička, oak
CO CHAIR stolička, dark stained oak
CO CHAIR stolička, black
CO CHAIR stolička, oak/dakar 0250
CO CHAIR stolička, dark stained oak/dakar 0842
CO CHAIR stolička, black/dakar 0842