Cane-line

Cane-line je dánska dizajnérska spoločnosť s viac ako 30 ročnými skúsenosťami v oblasti navrhovania a výroby funkčného a pohodlného nábytku. Pohodlný život bez obmedzení - to je samotná podstata Cane-line. Po celom svete je ich vízia rovnaká - urobiť život pohodlným a pridať hodnotu životu a miestam, kde si oddýchnete a zrelaxujete. Neustále sa zameriavajú na kvalitu, inovatívne technológie a materiály s cieľom dosiahnuť čo najlepšie pohodlie v produktoch aj v živote, aby zabezpečili, že ich nábytok je vyrobený s najväčšou starostlivosťou o životné prostredie a pohodu užívateľov.


Cane-line outdoor kolekcia je navrhnutá a vyrobená tak, aby prezentovala komfortný životný štýl vo vonkajšom prostredí. Nábytok do každého počasia ponúka maximálny komfort a minimálnu údržbu. Použité materiály disponujú vynikajúcimi vlastnosťami ako je farbostálosť a rýchle schnutie v prípade vonkajších vplyvov.

Cane-line indoor collection ukrýva podstatu vo svojej ľahkosti a jednoduchosti. Predstavuje tak zbierku nábytkov a doplnkov založených na funkčných, nadčasových a spoločensky zodpovedných zásadách.