Značka:Gubi
Dostupnosť:Na objednávku
od 429,00 €
bez DPH: 357,50 €

V roku 2013 navrhlo dizajnérske duo GamFratesi organickú a jedinečnú kolekciu s jasným odkazom na prírodu. Pri vytváraní svojich konceptov boli uchvátení myšlienkou previesť formu chrobáka do funčnej podoby. To sa im aj veľmi úspešne podarilo. Špeciálne zakrivená odolná škrupina skutočne pripomína kontúry hmyzu, ktorý ju inšpiroval, no zároveň poskytuje pohodlie aj počas dlhšieho sedenia. Jednoduché kónické, či drevené nohy navyše dodávajú dizajnu určitú ľahkosť a jednoduchosť.

Kolekcia Beetle má k dispozícii širokú škálu čalúnenia. Je možné očalúniť iba sedadlo, alebo prednú časť. Barová stolička je taktiež dostupná vo výške 75 cm. V prípade záujmu o iné farebné prevedenie, alebo o vyššiu verziu stoličky nás, prosím, kontaktujte.

*ceny sa líšia v závislosti od cenovej kategórie látky a kože

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  oceľ/mosadz, plast
Výška: 108 cm
Šírka: 54 cm
Hĺbka: 56 cm
Výška sedu: 65 cm
 
O dizajnérovi:
GamFratesi

Dizajnérske štúdio GamFratesi založili v roku 2006 Dánka Stine Gam (*1975) a Talian Enrico Fratesi (*1978). Vo svojej práci kombinujú severský minimalizmus a precíznosť s talianskym konceptuálnym prístupom k modernému dizajnu.

Hnacou silou práce štúdia GamFratesi je fúzia severského a južanského, ktorá sa prejavuje spájaním tradičných škandinávskych prístupov k dizajnu s talianskym temperamentom. Ich práca tak…... ČÍTAŤ VIAC

BEETLE counter chair, black/black
BEETLE counter chair, black/dark green
BEETLE counter chair, black/new beige
BEETLE counter chair, black/sweet pink
BEETLE counter chair, brass/black
BEETLE counter chair, brass/dark green
BEETLE counter chair, brass/new beige
BEETLE counter chair, brass/sweet pink