Značka:Muuto
Kolekcia:Base
Dostupnosť:Na objednávku
od 1.195,00 €
bez DPH: 995,83 €

Krása Base stolov spočíva v ich ľahkom, jednoduchom dizajne. Kolekciu Base navrhol pre Muuto fínsky dizajnér Mika Tolvanen, ktorému sa podarilo vytvoriť sériu s odkazom na škandinávske dedičstvo a to v minimalistickom a veľmi príjemnom dizajne. Stôl má pevný, veľmi stabilný rám z extrudovaného hliníka a ocele a stolovú dosku s povrchom buď v linoleu, lamináte, alebo dubovej dyhe. Vďaka svojim čistým líniám a jednoduchým, elegantným detailom je Base univerzálnym doplnkom v domácnosti, kancelárii, ale aj v hoteloch a reštauráciách.

K dispozícii sú aj stolové dosky v bielom a čiernom nanolamináte a v čiernom lamináte, rovnako aj iné veľkosti stola. V prípade záujmu o inú veľkosť, alebo variantu nás, prosím, kontaktujte.

*ceny sa líšia v závislosti od výberu prevedenia

Farba:  rôzne prevedenia
Materiál:  hliník, oceľ, laminát/linoleum/dubová dyha
Výška: 73 cm
Šírka:  140 cm
Hĺbka: 80 cm
   
O dizajnérovi:
Mika Tolvanen

Mika Tolvanen je renomovaný fínsky dizajnér, ktorý začal svoju vlastnú prax po ukončení vysokoškolského štúdia na Royal College of Art v roku 2001. Tolvanen navrhuje výrobky pre obytné či verejné použitie zo svojho ateliéru na ostrove Lauttasaari vo Fínsku. Jeho cieľom nie je len navrhovať výrobky, ale skôr hľadať príležitosti podnetné pre tvorbu nového dizajnu. To, čo skutočne definuje objekty, je to, ako ich používame, nie to, ako vyzeraj…... ČÍTAŤ VIAC

BASE, 140 cm, white
BASE, 140 cm, black